מבזקיםתנועה ותחבורה
בשל עבודות תשתית: חסימות זמניות בכביש 2 לדרום ולצפון
המשטרה פרסמה לפני זמן קצר (ראשון) הודעה בדבר הסדרי תנועה זמניים, עקב עבודות תשתית בכביש 2 לדרום ממחלף פולג למחלף יקום בתאריך 16.05.2023 (שלישי) החל משעה 22:00 עד 05:00 למחרת. בנוסף, עבודות תשתית יתקיימו בכביש 2 לצפון ממחלף שמריהו למחלף וינגייט בתאריך 15.05.2023 (שני) החל משעה 22:00 עד 05:00 למחרת.
במהלך העבודות יחסם כביש 2 לדרום ממחלף פולג למחלף יקום (התנועה תופנה לכביש 553). בנוסף, יחסמו לתנועה כביש 2 לצפון ממחלף שמריהו (מחלף רבין) למחלף וינגייט וכביש 20 לצפון ממחלף שמריהו מזרח. (התנועה תופנה לכביש 531).
הנחיות לציבור: נוכח הסדרי התנועה הזמניים, צפויים עומסי תנועה במקום ציבור הנהגים מתבקש להיאזר בסבלנות, וכן להישמע להוראות השוטרים המוצבים במקום.
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
![עומס תנועה - פקק - כביש 6 - עומסי תנועה - פקקי תנועה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/05/IMG_20220915_165917.jpg?resize=500%2C375&ssl=1)