חדשות הארץמבזקים
ח"כ כסיף: "מצעד השנאה בירושלים אינו שונה מתהלוכות הניאו-נאצים"
ח"כ עופר כסיף (חד"ש-תע"ל) נאם הערב (חמישי) בהפגנה נגד 'מצעדי הדגלים' בעיר יפו וקרא ביחד עם עשרות תושבים למנוע את גירוש המשפחות הערביות-פלסטיניות מיפו.
ח"כ כסיף אמר בנאומו: "אנחנו כאן, לא רק כדי לחסום את חסידי תורת הגזע, אלא גם כדי להציג חלופה – חלופה צודקת ודמוקרטית של שוויון ואחווה. כי כולנו, יהודים וערבים, בעלי הבית – בלי אדונים ועבדים, עליונים ונחותים. שווים!".
עוד הוסיף כי "מצעד השנאה בירושלים המזרחית הכבושה אינו שונה מתהלוכות של ניאו-נאצים בארה"ב או פאשיסטים באירופה. "ריקודי דגלים" – מפגני טרור גזעניים".
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
![חד"ש-תע"ל - עופר כסיף - הפגנה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/05/WhatsApp-Image-2023-05-18-at-18.29.05.jpeg?resize=281%2C500&ssl=1)
![חד"ש-תע"ל - עופר כסיף - הפגנה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/05/WhatsApp-Image-2023-05-18-at-18.29.06.jpeg?resize=281%2C500&ssl=1)