רוכב אופניים חשמליים כבן 40 נפצע לפני זמן קצר (חמישי) במהלך רכיבה במושב במועצה אזורית גולן. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו למרכז רפואי צפון (פוריה) כשהוא במצב בינוני-קשה עם חבלת ראש.
![מד"א ירדן](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/06/WhatsApp-Image-2022-06-18-at-14.22.29.jpeg?resize=500%2C351&ssl=1)
רוכב אופניים חשמליים כבן 40 נפצע לפני זמן קצר (חמישי) במהלך רכיבה במושב במועצה אזורית גולן. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו למרכז רפואי צפון (פוריה) כשהוא במצב בינוני-קשה עם חבלת ראש.