חדשות הארץמבזקים
הנשיא הרצוג: "זהו מצב חירום. אסור לעמוד מנגד"
נשיא המדינה יצחק הרצוג התייחס לאירוע הירי שהתרחש היום (חמישי) בכפר יפיע ובו נהרגו חמישה בני אדם.
הוא כתב: "זהו מצב חירום. מדינת ישראל מתמודדת עם גל אלימות ופשיעה קיצוני. הטרור האזרחי מכה בראש ובראשונה בחברה הערבית, אך הוא לא נעצר שם. כדרכו של טרור – אין לו גבולות. רצח ועוד רצח, נשים וגברים, בכל גיל, וגם היום – מה שנראה ממש כמו טבח ביפיע. אסור לעמוד מנגד – עולמות נחרבים, משפחות שלמות מתרסקות. זה אחד האתגרים הכי מרכזיים של מדינת ישראל ויש לפעול בדחיפות כנגד הטרור האזרחי בכל דרך ותוך שילוב זרועות של כלל הגורמים. בנפשנו הדבר".
![נשיא המדינה - יצחק הרצוג](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/05/df9f7c99-0a2b-4098-99aa-8e94d81c2326.jpg?resize=500%2C314&ssl=1)
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן