ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש היום (רביעי) עם מושלת איווה קים ריינולדס, בלשכת רה"מ בירושלים. בתחילת הפגישה חתמה המושלת על הצהרת תמיכה במדינת ישראל, לרגל 75 שנות עצמאות. רה"מ נתניהו הודה לה על תמיכתה הבלתי מסויגת בישראל. כמו כן, במסגרת הפגישה דנו בשיתוף הפעולה הכלכלי, בדגש על הטכנולוגיה החקלאית. בפגישה השתתפו ר' המל"ל, ר' הסגל, מנכ"ל משרד רה"מ והיועץ המדיני.
צילום: עמוס בן גרשום, לע"מצילום: עמוס בן גרשום, לע"מצילום: עמוס בן גרשום, לע"מ