מבזקיםתנועה ותחבורה
מצב חירום 2 הוכרז – המטוס נאלץ לנחות בהרצליה
מצב חירום דרגה 2 הוכרז לפני זמן קצר (רביעי) בעקבות מטוס קל (מספר זנב AYC36) עם שתי נפשות שבו אירעה תקלה במנוע. המטוס הגיע לנחיתה בשדה התעופה בהרצליה לאחר שהיה אמור לנחות בפלמחים.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/10/private-airplanes-field_158595-5743.jpg?resize=626%2C417&ssl=1)
מצב חירום דרגה 2 הוכרז לפני זמן קצר (רביעי) בעקבות מטוס קל (מספר זנב AYC36) עם שתי נפשות שבו אירעה תקלה במנוע. המטוס הגיע לנחיתה בשדה התעופה בהרצליה לאחר שהיה אמור לנחות בפלמחים.