מבזקיםתאונות דרכים
תאונת בצומת גורל בין רכב למשאית, גבר בן 40 נפצע בינוני
נהג רכב כבן ארבעים נפצע הלילה (ראשון) בתאונה עם מעורבות רכב ומשאית שאירעה בצומת גורל. צוות הרפואה של איחוד הצלה העניקו לו סיוע ראשוני בזירה ומצבו הוגדר קל עד בינוני.
![איחוד והצלה-תאונה-צומת גורל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/07/WhatsApp-Image-2023-07-30-at-23.29.39.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
נהג רכב כבן ארבעים נפצע הלילה (ראשון) בתאונה עם מעורבות רכב ומשאית שאירעה בצומת גורל. צוות הרפואה של איחוד הצלה העניקו לו סיוע ראשוני בזירה ומצבו הוגדר קל עד בינוני.