חדשות הארץמבזקים
חולדאי: מגנה בחריפות את האלימות והוונדליזם, ברכת רפואה שלמה לפצועים
ראש העיר תל אביב רון חולדאי גינה לפני זמן קצר (שבת) את משתתפי ההפגנות האלימות בדרום תל אביב ואמר: "אני מגנה בחריפות את האלימות והוונדליזם בהפגנה הבלתי חוקית של האריתראים, ומעניק גיבוי לסיירי סל״ע של עיריית תל אביב-יפו, לכוחות המשטרה ולמפקד המחוז שנמצאים בשטח, ופועלים להשיב את הסדר על כנו."
![ראש עיריית תל אביב, רון חולדאי](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/09/a17f02a1a86acf0ace98baeee7b284c5.jpg?resize=426%2C240&ssl=1)
חולדאי הוסיף: "הנחתי את יחידות העירייה להערך בכוחות מוגדלים למתן סיוע לתושבי השכונה בה מתקיימות הפרות הסדר. במדינה דמוקרטית יש לאפשר לכל אחת ואחד להשמיע את קולו- אך אין הדבר אומר פגיעה ברכוש או בנפש."
חולדאי ציין כי "עיריית תל אביב-יפו תפעל לסייע לתושבים ובעלי העסקים באזור כך שיוכלו לחזור לפעילות מלאה בהקדם. שולח בשם תושבי תל אביב-יפו ברכת רפואה שלמה לפצועים."