מבזקיםתנועה ותחבורה
מצב חירום 2 הוכרז בנתב"ג
מצב חירום 2 הוכרז לפני זמן קצר (שני) בנתב"ג בעקבות מטוס תקול של אל על LY290, ועליו כ-150 נוסעים. המטוס חוזר לנחיתה בשדה ואמבולנסים וניידות טיפול נמרץ של מד"א בדרכם לנתב"ג לאבטח רפואית את נחיתת המטוס.
![מד"א - נתב"ג](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/05/Mdais-711558931684925440-20160320_162404-img3.jpg?resize=500%2C281&ssl=1)
מצב חירום 2 הוכרז לפני זמן קצר (שני) בנתב"ג בעקבות מטוס תקול של אל על LY290, ועליו כ-150 נוסעים. המטוס חוזר לנחיתה בשדה ואמבולנסים וניידות טיפול נמרץ של מד"א בדרכם לנתב"ג לאבטח רפואית את נחיתת המטוס.