שרפה פרצה בשטח פתוח בחיפה לפני זמן קצר (שישי), מדובר בשריפת קוצים בגבעה שבין הרחובות וינגייט, לאון בלום ומעל בית הספר חוגים. השטח מתוחם, ואינו מהווה סכנה נכון להרגע למבנים או לאוכלוסיה ולא ידוע על נפגעים. לוחמי האש מתחנת חיפה בפיקודו של רב רשף ברק סילם פועלים לכיבוי האש יחד עם כוחות כיבוי נוספים שנקראו לסייע.
צילום: כב"א מחוז חוףצילום: כב"א מחוז חוףצילום: כב"א מחוז חוףצילום: כב"א מחוז חוףצילום: כב"א מחוז חוף