הלידה הראשונה בבית חולים שיבא נשים ויולדות לשנת תשפ״ד היא של רחל ודותן נדב מראשון לציון, שקיבלו את ביתם עם כניסת השנה העברית החדשה בשעה 18:06, במשקל 3.495. הלידה לוותה על ידי המיילדת הילה שפירא. מזל טוב לזוג המאושר.
![רחל נדב והתינוקת החדשה, המיילדת הילה שפירא וצוות המיילדות משיבא](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/09/WhatsApp-Image-2023-09-15-at-21.27.22.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
הלידה הראשונה בבית חולים שיבא נשים ויולדות לשנת תשפ״ד היא של רחל ודותן נדב מראשון לציון, שקיבלו את ביתם עם כניסת השנה העברית החדשה בשעה 18:06, במשקל 3.495. הלידה לוותה על ידי המיילדת הילה שפירא. מזל טוב לזוג המאושר.