מבזקיםצבא וביטחון
שר הביטחון: "מערכת הביטחון היא מקום אחד לכל משרתיו"
שר הביטחון יואב גלנט השתתף הבוקר (שישי) במירוץ "בשביל הבנים" לזכר הלוחמים הדרוזים שנפלו במערכות ישראל.
![שר הביטחון - יואב גלנט - מירוץ ''בשביל הבנים''](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/09/WhatsApp-Image-2023-09-22-at-09.44.59.jpeg?resize=500%2C334&ssl=1)
![שר הביטחון - יואב גלנט - מירוץ ''בשביל הבנים''](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/09/WhatsApp-Image-2023-09-22-at-09.45.00.jpeg?resize=500%2C423&ssl=1)
השר הזניק את המירוץ שארך כ-5 ק"מ ולפני כן התייחס למערכת הצבאית ככור היתוך לחברה הישראלית: "זה לא הזמן לנאומים, אני רוצה להגיד דבר אחד- מערכת הביטחון, בשביל כל משרתיה, דרוזים, יהודים וכל שאר העדות- היא מקום אחד, עם בסיס אחד. אנחנו שותפים במשימה, בדרך ולצערנו הרב גם שותפים כאשר יש מחירים כבדים.
צפו בדבריו: