מבזקיםצבא וביטחון
בעקבות ההסלמה בגבול עזה: "הכוחות הלוחמים מוכנים לכל תרחיש"
בעקבות ההסלמה בגבול עזה והירי שבוצע היום (שבת) לעבר כוחות צה"ל בגדר הגבול עם עזה מסר דובר צהל תת אלוף דניאל הגרי: ״בשבוע האחרון חלו בגבול רצועת עזה עימותים ופרובוקציות על הגדר, בחסותם מחבלים מבצעים ירי לעבר כוחותינו ומשליכים מטענים – לא נאפשר טרור. אנחנו מנוסים מהעבר, הכוחות הלוחמים שלנו פרוסים לאורך כל הרצועה יחד עם המפקדים הבכירים בגזרה, ואנו מוכנים לכל תרחיש״.
![גבול רצועת עזה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/09/WhatsApp-Image-2023-09-23-at-16.10.35-1.jpeg?resize=425%2C500&ssl=1)
![גבול רצועת עזה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/09/WhatsApp-Image-2023-09-23-at-16.10.35-1-1.jpeg?resize=425%2C500&ssl=1)