משרד הפנים פרסם לפני זמן קצר (שישי) כי חוף גלי הגליל בנהריה אסור לרחצה ופעילות ספורט, זאת לאור המלצת המשרד, בעקבות תוצאות חריגות בבדיקת מי הים וחשש לזיהום. משרד הפנים מדגיש לציבור כי עליו לזכור, רחצה ללא מציל אסורה ומסוכנת.
![אין שירותי הצלה - הרחצה מסוכנת - ים - סכנת טביעה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/05/DSCN6465.jpg?resize=500%2C375&ssl=1)
משרד הפנים פרסם לפני זמן קצר (שישי) כי חוף גלי הגליל בנהריה אסור לרחצה ופעילות ספורט, זאת לאור המלצת המשרד, בעקבות תוצאות חריגות בבדיקת מי הים וחשש לזיהום. משרד הפנים מדגיש לציבור כי עליו לזכור, רחצה ללא מציל אסורה ומסוכנת.