מבזקיםצבא וביטחון
עשרות תלמידי ישיבות לוקחים חלק במאמץ המלחמתי
תלמידי ישיבת ההסדר אפיקי דעת בשדרות, התעוררו אתמול (שבת) לקול אזעקות צבע אדום. בישיבה לומדים כ-30 מתנדבי מגן דוד אדום, ואתמול היו בישיבה כ-20 חובשים מתנדבים שיצאו לסייע לכוחות בשטח בטיפול בפצועים והנרצחים מרחבי העיר.
![מתנדב - מד''א - דביר מורדיאן](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/10/WhatsApp-Image-2023-10-08-at-23.51.24-1.jpeg?resize=281%2C500&ssl=1)
תחנת המשטרה שמחבלים השתלטו עליה בשדרות הייתה ממוקמת כ-200 מטר מהישיבה. לכן, כשהתאפשר, יצאו מתנדבי מד"א, וביניהם דביר מורדיאן, בן 18, תלמיד הישיבה שמתנדב במד"א כ-3 שנים, וסייעו לשוטרים שנפצעו.
לאחר מכן, בשעות הצהרים הגיעו תלמידי הישיבה לתחנת מד"א, חולקו לצוותים, העניקו טיפול רפואי לפצועים שהגיעו לתחנה ולאחר מכן הוזנקו לקריאות חירום ברחבי העיר וסייעו בטיפול הרפואי.