מבזקיםצבא וביטחון
פגישת היערכות: מפקד מחוז שרון נפגש עם ראש הרשויות הערביות
מפקד מחוז שרון- תנ"צ נתי גור, ערך היום (שלישי) יחד עם שדרת הפיקוד המרחבי, מפגש מקצועי עם כ-40 ראשי רשויות ערביות ונציגיהם, על מנת להקשיב להלכי הרוח במגזר ולהעביר לציבור מסרי הרגעה בהתאם.
![פגישת היערכות - מפקד מחוז שרון - ראשי רשויות הערביות - ערי המשולש](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/10/WhatsApp-Image-2023-10-24-at-19.51.20.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
במהלך המפגש ציינו ראשי הרשויות את האתגרים בעת הזו, הרגישות ברחוב הערבי והצורך בשירותי משטרה בחירום. בנוסף, ברכו על הקשר עם תחנות המשטרה במגזר, תוך ניהול ערוץ הידברות נגיש ופתוח.
![פגישת היערכות - מפקד מחוז שרון - ראשי רשויות הערביות - ערי המשולש](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/10/WhatsApp-Image-2023-10-24-at-19.51.20-1.jpeg?resize=500%2C245&ssl=1)