חדשות הארץמבזקים
חשד לארוע ביטחוני בצפון: תושבי משגב עם כנסו למרחבים מוגנים
בעקבות חשד לארוע ביטחוני בצפון: תושבי משגב עם מתבקשים להיכנס למרחבים מוגנים עד להודעה חדשה. עוד נמסר כי כל צירי התנועה בכיוון רכס רמים באזור קריית שמונה נסגרו לתנועה.
![ירי נ"ט - תקיפה - גבול הצפון - לבנון - תקיפת מוצב צה"ל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/10/IMG_4828-6128.jpg?resize=500%2C251&ssl=1)
בעקבות חשד לארוע ביטחוני בצפון: תושבי משגב עם מתבקשים להיכנס למרחבים מוגנים עד להודעה חדשה. עוד נמסר כי כל צירי התנועה בכיוון רכס רמים באזור קריית שמונה נסגרו לתנועה.