מבזקיםצבא וביטחון
הותרו לפרסום שמותיהם של שני חללי צה"ל נוספים שנפלו במלחמה
צה"ל התיר הערב (שישי) לפרסום את שמותיהם של שני חללי צה"ל נוספים שנפלו במלחמה: רס״ל (מיל׳) ידידיה אליהו בן 25 מקרני שומרון, לוחם בגדוד 8170 של חיל ההנדסה הקרבית שנפל בקרב ברצועת עזה וסמ"ר ים גלס בת 20 ממודיעין-מכבים-רעות, תצפיתנית בגדוד 414, חיל הגנת הגבולות, אשר נפלה ביום הטבח ב-7 באוקטובר.
בנוסף, נפצע באורח קשה בקרב ברצועת עזה לוחם צה״ל במילואים מגדוד 8170 של חיל ההנדסה הקרבית.
![סמ"ר ים גלס ז"ל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Image-2023-11-03-at-17.02.57.jpeg?resize=300%2C440&ssl=1)