מירב מיכאלי מגיבה לדברי ראש הממשלה: "דמם של 1400 ישראלים על ידיו"
יו"ר מפלגת העבודה וחברת הכנסת מירב מיכאלי, פרסמה לפני זמן קצר (ראשון) בחשבון הטוויטר שלה התייחסות לדברי ראש הממשלה בנימין נתניהו.
![העבודה - מרב מיכאלי - מירב מיכאלי](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/11/eccabb60-0093-4a6f-bf59-1fbf8ef77950.jpg?resize=500%2C333&ssl=1)
"שוב מתברר שהדבר היחיד שהנאשם מנהל עכשיו הוא קמפיין להאשים אחרים במחדל הנורא שלו. נתניהו שוב מאשים את "השמאל", הפעם קוראים לזה ״הסרבנים״. אלה שנמצאים בעזה ומצילים את המדינה מחמאס. הוא חושב שזה ישכיח מאיתנו שהוא עשה עסקים עם חמאס, שהוא העביר לחמאס מיליארדים במזוודות.
דמם של 1400 ישראלים על ידיו. להחליף את נתניהו עכשיו"
שוב מתברר שהדבר היחיד שהנאשם מנהל עכשיו הוא קמפיין להאשים אחרים במחדל הנורא שלו.
נתניהו שוב מאשים את "השמאל", הפעם קוראים לזה ״הסרבנים״. אלה שנמצאים בעזה ומצילים את המדינה מחמאס. הוא חושב שזה ישכיח מאיתנו שהוא עשה עסקים עם חמאס, שהוא העביר לחמאס מיליארדים במזוודות.
דמם של 1400…— Merav Michaeli מרב מיכאלי (@MeravMichaeli) November 5, 2023