חדשות הארץמבזקים
יו"ר האופוזיציה לפיד: נתניהו מנצל את שתיקתנו ומאשים אחרים בכשלונותיו
יושב ראש האופוזיציה יאיר לפיד אמר היום (שני) בפתח ישיבת סיעת ׳יש עתיד׳: "עשינו החלטה: כל עוד הלחימה בעיצומה, אנחנו לא נעסוק בשאלת האשמה,
אך נתניהו מנצל את שתיקתנו ולא מפסיק להאשים אחרים בכשלונותיו. אני מציע לנתניהו לשאול את עצמו טוב-טוב, האם הוא באמת רוצה להכנס לזה. האם הוא רוצה לפתוח את הדיון על השאלה מי היה אחראי, מי כשל, מי לא מילא את תפקידו וצריך להתפטר.
אני פונה לנתניהו: במקום להשמיץ בלילות את טובי הלוחמים והאזרחים שלנו, תתמקד במה שחשוב: החזרת החטופים, נצחון על החמאס, שיפור התפקוד המביש של הממשלה שלך אל מול אזרחי ישראל".
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
![חרבות ברזל - יאיר לפיד](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/10/לפיד-סינק-חרבות-ברזל-צילום-עידו-רימון-0001.jpg?resize=500%2C281&ssl=1)