לאחר שנקלטה שבה אחת בוולפסון הערב (חמישי) המרכז הרפואי וולפסון ערוך ומוכן לקליטתן של 3 שבות נוספות. המרכז הרפואי וולפסון פועל בתיאום מלא עם משרד הבריאות וגורמי הביטחון. לאחר קליטתן וביצוע הערכה ראשונית יימסר עדכון על מצבן.
![המרכז הרפואי וולפסון](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Image-2023-11-30-at-23.45.19-1.jpeg?resize=375%2C500&ssl=1)
![המרכז הרפואי וולפסון](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Image-2023-11-30-at-23.45.19.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
לאחר שנקלטה שבה אחת בוולפסון הערב (חמישי) המרכז הרפואי וולפסון ערוך ומוכן לקליטתן של 3 שבות נוספות. המרכז הרפואי וולפסון פועל בתיאום מלא עם משרד הבריאות וגורמי הביטחון. לאחר קליטתן וביצוע הערכה ראשונית יימסר עדכון על מצבן.