הותר לפרסום: שלושה לוחמי צה"ל נהרגו ולוחם נפצע קשה בקרבות בעזה
דובר צה"ל התיר הבוקר (שני) לפרסום את שמותיהם של שלושה לוחמי צה"ל שנפלו אתמול בקרבות ברצועת עזה. בכך עלה ל-401 מספר חללי המלחמה ששמותיהם הותרו לפרסום. יהי זכרם ברוך.
החללים הם: רס״מ (מיל׳) נריה שאער בן 36 מיבנה, לוחם בגדוד 6655 בחטיבה 55 (׳עוצבת חוד החנית׳)אשר נפל אתמול בקרב במרכז רצועת עזה.
![רס"מ נריה שאער ז"ל. צילום: דו"צ](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/12/נריה-שאער.jpg?resize=500%2C426&ssl=1)
רס״ל (מיל׳) בן זוסמן בן 22 מירושלים, לוחם במחלקת הסיור של גדוד 601 בחטיבה 401 (׳עוצבת עקבות הברזל׳), חיל ההנדסה הקרבית, אשר נפל אתמול בקרב בצפון רצועת עזה.
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
![רס"ל (מיל') בן זוסמן ז"ל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/12/בן-זוסמן.jpg?resize=500%2C457&ssl=1)
סמל בנימין יהושע נידהם בן 19, מזכרון יעקב, לוחם בגדוד 601 בחטיבה 401 (׳עוצבת עקבות הברזל׳), חיל ההנדסה הקרבית אשר נפל אתמול בקרב בצפון רצועת עזה.
![סמל בנימין יהושע נידהם ז"ל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/12/בנימין-יהושע-נידהם.jpg?resize=500%2C494&ssl=1)
בנוסף, לוחם צה״ל מגדוד 601, חטיבה 401 (׳עוצבת עקבות הברזל׳), חיל ההנדסה הקרבית, נפצע באורח קשה בקרב בצפון רצועת עזה. הלוחם פונה לקבלת טיפול רפואי בבית חולים ומשפחתו עודכנה.