מבזקיםצבא וביטחון
בעקבות הארועים בצפון – אלו הכבישים שנסגרו לתנועה בגליל העליון
מהמועצה האיזורית גליל עליון נמסר (חמישי) כי בעקבות הארועים בצפון והערכת מצב של צה"ל ומערכת הביטחון – אלו הכבישים שנסגרו לתנועה בגליל העליון: צומת כפר סאלד לכיוון צפון, צומת מצודות, אזור התעשייה צפוני לכיוון מזרח, צומת כ"ח לכיוון מערב. הנהגים מתבקשים להימנע המגעה לאזור ולהישמע להוראות השוטרים המכווינים את התנועה לדרכים חלופיות.
![חסימה בכביש - חסימת כבישים - ניידות תנועה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/04/WhatsApp-Image-2020-04-10-at-10.57.19-2.jpeg?resize=708%2C486&ssl=1)