חדשות הארץמבזקים
משפחתו של יובל דורון קסטלמן ז"ל הסכימה לשלוח את גופתו לנתיחה
נציגי הפרקליטות הצבאית נפגשו אתמול (חמישי) עם משפחתו של יובל דורון קסטלמן ז"ל, בה הוצגו בפניהם עיקרי ההתפתחויות בחקירה.
במקביל לפגישה זו, פעלה המשטרה הצבאית, בליווי התביעה הצבאית, לעריכת בדיקות נוספות מול גורמי מקצוע רלוונטיים, מהן עלה מידע חדש ורלוונטי. בהתאם למידע זה, נמצא כי קיימת תוחלת חקירתית בקיום נתיחה.
מידע עדכני זה הובא לידיעת משפחתו של יובל ז"ל, והיא הביעה את הסכמתה לפתיחת הקבר. עם קבלת העמדה ובחינת כלל הנתונים הרלוונטיים, פעלו המשטרה הצבאית החוקרת והתביעה הצבאית לפתיחת הקבר לשם העברת הגופה למכון לרפואה משפטית לטובת נתיחתה. לשם כך התבקש והתקבל צו בית משפט.
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
![ביקור תנחומים - מפכ''ל - קובי שבתאי - אביו של יובל קסטלמן ז''ל - שבעה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-05-at-19.54.18-1.jpeg?resize=500%2C366&ssl=1)
![הרצוג - ביקור - ניחומים - קסטלמן יובל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-04-at-09.22.15.jpeg?resize=500%2C281&ssl=1)
![יובל דורון קסטלמן](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-01-at-00.26.20-1.jpeg?resize=500%2C334&ssl=1)