האנטישמיות נוסקת – כך עולה מסקר שפורסם לאחרונה במגזין האקונומיסט ולפיו 28 אחוז מקרב גילאים 18 עד 29 חושבים שליהודים יש יותר מדי כוח באמריקה ו – 33 אחוזים מהם תומכים בחרם על ישראל ומוצרים ישראלים. 30 אחוז מהם חושבים שהשואה היא מיתוס שנועד להעצים את היהודים. בעניין הסכסוך הישראלי פלסטיני מעל לרבע מהאמריקנים מאמינים שישראל מנסה בכוונה לחסל את האוכלוסייה הפלסטינית ו 32 אחוזים מקבוצת הגילאים שנדגמה הסכימו שישראל היא מדינת אפרטהייד.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/09/1O3A3830.jpg?resize=500%2C333&ssl=1)