אל המרכז הרפואי זיו בצפת הגיעו לפני שעה קלה (חמישי) גבר ואישה אשר נפצעו ככל הנראה מירי טיל נ"ט שנורה לעבר המושב דוב"ב שבגליל העליון. מבית החולים נמסר כי השניים עוברים כעת הליך בירור אל מסתמן שמצבם קל.
![המרכז הרפואי זיו - בית חולים](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2018/12/af5e4e62e335c094f01045911cd5145c.jpeg?resize=708%2C387&ssl=1)
אל המרכז הרפואי זיו בצפת הגיעו לפני שעה קלה (חמישי) גבר ואישה אשר נפצעו ככל הנראה מירי טיל נ"ט שנורה לעבר המושב דוב"ב שבגליל העליון. מבית החולים נמסר כי השניים עוברים כעת הליך בירור אל מסתמן שמצבם קל.