מבזקיםתאונות דרכים
אופנוען בן 45 נפצע באורח בינוני לאחר שהתנגש באיילה בכביש 3
רוכב אופנוע כבן 45 התנגש לפני זמן קצר (שני) באיילה בכביש 3 בסמוך לרחוב חשמונאים במודיעין. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים שמיר-אסף הרופא, במצב בינוני, עם חבלה בבטן. בוחני אגף התנועה של משטרת ישראל חוקרים את נסיבות התאונה.
מאיר חכמון חובש ונהג אמבולנס של איחוד הצלה מסר: "הענקנו לו סיוע ראשוני בזירה ולאחר מכן הוא פונה לבית החולים במצב בינוני. לדברי עוברי אורח הוא התנגש באיילה שקפצה לכביש. האיילה מתה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבלה".
![מודיעין - תאונת דרכים](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/01/WhatsApp-Image-2024-01-08-at-11.23.37.jpeg?resize=500%2C291&ssl=1)