חדשות הארץמבזקים
יו"ר פורום קו העימות: החלטת צה"ל להחזיר תושבים לצפון – שערוריה
בעקבות דיווחים שיצאו בכלי תקשורת בישראל ולפיהם החל מהשבוע הבא: תושבי הצפון שמתגוררים ביישובים המרוחקים עד שלושה וחצי קילומטר מהגבול יוכלו לחזור לביתם זאת לאחר שבצה"ל, כך דווח הוחלט לצמצם את טווח הסיכון לפגיעה מירי ישיר מחמישה קילומטר לשלושה וחצי. .
יושב ראש פורום קו העימות, וראש המועצה האזורית מטה אשר משה דוידוביץ הגיב בזעם ואמר כי אם אכן מדובר בהחלטה שהתקבלה בצה"ל בנוגע לצמצום מרחק הסיכון בגבול הצפון הרי שלדבריו: "מדובר בשערורייה.תושבינו לא יהיו צאן לטבח. סו החלטה שתעלה בדמים – נתנגד להחזרת התושבים".
![דוידוביץ' - משה - רמטכ"ל - יישובי - קו העימות](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Image-2023-11-28-at-07.27.21.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)