מבזקיםצבא וביטחון
בעקבות ההסלמה בצפון נסגרו לנסיעה צירי תנועה – כל הפרטים
מהמועצה האיזורית גליל עליון נמסר לפני זמן קצר (ראשון) כי בעקבות הערכת מצב של צה"ל ומערכת הביטחון נסגרו לתנועה הכבישים הבאים עד להודעה חדשה: צומת סאסא לכיוון צפון, צומת חירם לכיוון צפון, צומת ריחניה תחתון – בין יראון לברעם, צומת ריחניה עליון לכיוון צפון ומערב.
כמו כן נסגרו צירי התנועה הבאים: צומת מלכיה לכיוון צפון, צומת הכניסה לרמות נפתלי לכיוון צפון, צומת כ"ח לכיוון מערב, צומת מרגליות לכיוון מערב, צומת מצודות לכיוון צפון, צומת א"ת צפוני – כניסה לשכונת יובלים לכיוון מזרח, צומת בית הלל לכיוון צפון, צומת מעיינות הבניאס לכיוון מערב, צומת כפר סאלד לכיוון צפון.
![דלתות שמיים - חסימת כבישים - משטרה - החזרה - חטופים](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Image-2023-11-24-at-06.11.15.jpeg?resize=500%2C334&ssl=1)