מבזקיםפוליטי / מדיני
צבי סוכות: ״ההבדל בין חמאס לרשות הפלסטינית זה רק המותגים בחליפות״
חבר הכנסת צבי סוכות בתגובה לדברי מחמוד אל-הבאש, יועצו הקרוב של ראש הרשות הפלסטינית אבו-מאזן, לכאן חדשות, לפיהן "אם הכיבוש יימשך – יהיו עוד פעולות כמו ה-07.10". – ״ההבדל בין חמאס לרשות הפלסטינית זה רק המותגים בחליפות. אש"ף הוא ארגון שמחוייב להשמדת ישראל עם עשרות אלפי חמושים ו92% מהעם שלו רוצה שאבו מאזן יעוף. הארגון הזה חי בהנשמה מלאכותית מהידיים של מדינת ישראל. הקונספציה עדיין כאן.״
![ח"כ צבי סוכות](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/01/WhatsApp-Image-2024-01-12-at-08.47.10.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)