מבזקיםתאונות דרכים
שני פצועים קל בתאונת דרכים בין שני כלי רכב בכניסה לרהט
תאונה עם מעורבות שני כלי רכב, מסחרי ופרטי, אירעה לפני זמן קצר (ראשון) בכניסה לרהט. צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני בזירה לשני נפגעים בגילאי 39 ו-25 במצב קל.
![תאונת דרכים - רהט](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/01/WhatsApp-Image-2024-01-28-at-23.28.21.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
תאונה עם מעורבות שני כלי רכב, מסחרי ופרטי, אירעה לפני זמן קצר (ראשון) בכניסה לרהט. צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני בזירה לשני נפגעים בגילאי 39 ו-25 במצב קל.