לוחמי האש מתחנת קריות בשיתוף היחידה לחילוצים מיוחדים בפיקודו של רב רשף ערן וייצמן, חילצו בשעות הלילה המאוחרות (חמישי) ארבעה צעירים שהיו לכודים על גג רכבם אחרי שנלכדו כתוצאה מהצפה בנחל ציפורי. הצוותים השתמשו בסירת חילוץ ובאמצעות מערכות חבלים עגנו את הסירה והגיעו לאזרחים.
צילום: דוברות כבאות והצלה מחוז חוףצילום: דוברות כבאות והצלה מחוז חוף
צילום: דוברות כב"ה חוף
מפקד יחידת החילוץ רשף אורן צוקרמן. צילום: דוברות כב"ה חוף