מבזקיםמשפטי/פלילי
חשד לדקירה: ילד בן 9 נפצע בינוני ברהט
ילד בן 9 נפצע לפני זמן קצר (רביעי), ככל הנראה מדקירה והובא למרפאה מקומית ברהט. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים סורוקה, במצב בינוני עם פציעה חודרת.
![מד"א כרמל - תאונת דרכים - לילה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/05/photo1556474047.jpeg?resize=500%2C274&ssl=1)
ילד בן 9 נפצע לפני זמן קצר (רביעי), ככל הנראה מדקירה והובא למרפאה מקומית ברהט. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים סורוקה, במצב בינוני עם פציעה חודרת.