מבזקיםמשפטי/פלילי
תושב נתניה נעצר בחשד ליבוא סמים בתוך דובוני יום אהבה
שוטרי יחידת הבילוש 747 של מרחב נתב"ג, בסיוע בודקי המכס באולם הנוסעים בטרמינל, עצרו אמש (רביעי) תושב נתניה בשנות ה 20 לחייו אשר הגיע לארץ בטיסה, לאחר שהוחשד כשבכבודתו בובות "דובוני יום האהבה", במשקל חריג במיוחד.
חיפוש קפדני בכבודתו של החשוד הביא לחשיפת 2 בובות פרווה ובתוכן חומר החשוד כסם מסוג זרעי קנאביס במשקל של כ 8 ק"ג, שהועברו להמשך מיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל .
כאמור, השוטרים עצרו את החשוד לחקירה במשרדי מרחב נתב"ג בסיומה נכלא והיום הובא לדיון בבית המשפט אשר האריך את מעצרו עד יום שלישי בהתאם לצורכי החקירה וממצאיה.
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
![סמים בתוך דובוני יום האהבה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/02/וידאו-של-WhatsApp-2024-02-15-בשעה-15.57.42_6baa78a4_000004.jpg?resize=500%2C283&ssl=1)
צילום: דוברות המשטרה
יצירתי 💐