חדשות הארץמבזקים
בת 15 נפצעה בינוני לאחר שנפלה מגובה של ארבעה מטרים
נערה כבת 15 נפלה לפני זמן קצר (שני) מגובה של ארבעה מטרים בשגב שלום. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לה טיפול רפואי ופינו אותה לבית החולים סורוקה במצב בינוני, עם חבלת ראש.
![נפילה מגובה - עפולה - כונני איחוד והצלה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/08/WhatsApp-Image-2023-08-22-at-21.13.21.jpeg?resize=500%2C309&ssl=1)
נערה כבת 15 נפלה לפני זמן קצר (שני) מגובה של ארבעה מטרים בשגב שלום. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לה טיפול רפואי ופינו אותה לבית החולים סורוקה במצב בינוני, עם חבלת ראש.