מבזקיםתאונות עבודה
בן 60 נפגע בינוני ממנוף משאית בנוף איילון
גבר בן 60 נפגע לפני זמן קצר (שלישי) ממנוף משאית ברחוב החושן בנוף איילון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים אסף הרופא במצב בינוני, עם חבלת ראש.
![אתר עבודה - תאונת עבודה - משאית - מנוף](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/05/d351d7fe-4651-4711-bf17-cad493b71d32.jpg?resize=500%2C458&ssl=1)
גבר בן 60 נפגע לפני זמן קצר (שלישי) ממנוף משאית ברחוב החושן בנוף איילון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים אסף הרופא במצב בינוני, עם חבלת ראש.
רפואה שלמה
בשורות טובות