מבזקיםצבא וביטחון
בעקבות הפיגוע: הגבלות על תנועת פלסטינים בכביש 1 – כל הפרטים
לבקשת מפקד מחוז ש"י, ניצב עוזי לוי, הוציא היום (שישי) אלוף פיקוד מרכז צו המאפשר הגבלת תנועת כלי רכב פלסטינים במיקום החסימות.- כביש 1 בעקבות הפיגוע הקשה שאירע במחסום א זעיים ובו קיפח את חייו צעיר תושב מעלה אדומים ומספר ישראלים נוספים נפצעו.
לאור כך, החל מיום ראשון הקרוב 25.2.24, יוצבו מחסומי משטרה למניעת מעבר כלי רכב פלסטינים בשעות 06:00-09:00, בנקודות הבאות: כביש 417 בירידה ממעלה אדומים על מחלף אדומים לכיוון כביש 1 וכן בכביש 1 מכיוון יריחו על מחלף אדומים לכיוון מחסום א זעיים. תוקפו של צו ההגבלה הינו ל-14 יום, ובמהלך ימים אלו תעשה הערכת מצב משותפת עם הגורמים הרלוונטיים לבחינת יעילות ההגבלה והשפעתה על תושבי האיזור.
![מיקום החסימות.- כביש 1](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2024-02-23-at-16.00.11.jpeg?resize=306%2C500&ssl=1)
![זירת פיגוע ירי - כביש 1 - ירושלים - מעלה אדומים](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2024-02-22-at-08.23.28.jpeg?resize=500%2C282&ssl=1)
👏👏👏👏👏
שישארו במאורות שלהם ולא יסתובבו לנו במדינה . די…