באיגוד ערים כינרת מזהירים הבוקר (חמישי) ממזג האוויר חריג ביומיים הקרובים. על פי נתוני השירות המטראולוגי החל מהצהריים ישרור בכינרת מזג אוויר חריג שיימשך ביומיים הקרובים והשיא צפוי מחר. מטעמי בטיחות חניוני חופי איגוד ערים כינרת סגורים.
![כינרת - כנרת - זריחה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2024-02-29-at-07.22.40.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![כינרת - כנרת - זריחה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2024-02-29-at-07.22.39-1.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![כינרת - כנרת - זריחה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2024-02-29-at-07.22.39.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![כינרת - כנרת - זריחה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2024-02-29-at-07.22.38.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
באיגוד ערים כינרת מזהירים הבוקר (חמישי) ממזג האוויר חריג ביומיים הקרובים. על פי נתוני השירות המטראולוגי החל מהצהריים ישרור בכינרת מזג אוויר חריג שיימשך ביומיים הקרובים והשיא צפוי מחר. מטעמי בטיחות חניוני חופי איגוד ערים כינרת סגורים.