מבזקיםתאונות דרכים
כביש 5: אישה בת 45 נפצעה בינוני בתאונה סמוך לראש העין
צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו לפני זמן קצר (שישי) סיוע רפואי ראשוני לאישה בת 45 שנפצעה באורח בינוני בתאונה בכביש 5 סמוך לראש העין. עידו דומני ואהרן יעקבסון חובשי איחוד הצלה מסרו: "הענקנו בזירה סיוע רפואי ראשוני לאשה כבת 45 שנפצעה בינוני ולגבר כבן 50 שנפצע קל. עוברי אורח סיפרו בזירה כי מדובר בתאונה עצמית – רכב שהתנגש בגדר הבטיחות".
![תאונה - ראש העין](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/03/WhatsApp-Image-2024-03-01-at-14.13.19.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)