תינוקת בת שנה הובאה לפני זמן קצר (שני) למרפאה מקומית בבאר שבע לאחר שבלעה חומר רעיל. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לה טיפול רפואי ופינו אותה לבית החולים סורוקה בעיר כשהיא במצב קשה ובהכרה מלאה.
![ניידת טיפול נמרץ - מד"א נגב - לילה - זירת אירוע - תאונת דרכים - ערד](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/01/WhatsApp-Video-2024-01-26-at-01.54.04-209.jpg?resize=500%2C283&ssl=1)
תינוקת בת שנה הובאה לפני זמן קצר (שני) למרפאה מקומית בבאר שבע לאחר שבלעה חומר רעיל. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לה טיפול רפואי ופינו אותה לבית החולים סורוקה בעיר כשהיא במצב קשה ובהכרה מלאה.
עוד תינוקת בת שנה
היכן האחריות של ההורים אמן החלמה