מבזקיםפוליטי / מדיני
מירב מיכאלי תוקפת בחריפות את ראש הממשלה: "נתניהו מסוכן לישראל"
חברת הכנסת מירב מיכאלי הגיבה לפני זמן קצר (רביעי) למסקנות וועדת החקירה הממלכתית לחקר אסון מירון. בחשבון הטוויטר שלה כתבה מיכאלי: "השקרים וההתחמקויות לא מסתירות את המציאות: נתניהו אחראי לאסון, אחריות אישית. זה היה נכון במירון, באסון 7 באקטובר זה נכון פי מליון. נתניהו מסוכן לישראל, הוא היה מסוכן לישראל באסון מירון, באסון ה-7 באוקטובר ומסוכן כל עוד הוא יושב על כיסא ראש ממשלה."
השקרים וההתחמקויות לא מסתירות את המציאות: נתניהו אחראי לאסון, אחריות אישית. זה היה נכון במירון, באסון 7 באקטובר זה נכון פי מליון.
נתניהו מסוכן לישראל, הוא היה מסוכן לישראל באסון מירון, באסון ה-7 באוקטובר ומסוכן כל עוד הוא יושב על כיסא ראש ממשלה.— Merav Michaeli מרב מיכאלי (@MeravMichaeli) March 6, 2024
![מרב מיכאלי - אוריאל בוסו](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/03/20230327100659_NOAM1522.jpg?resize=500%2C334&ssl=1)
את עוד פה מכשפה
היא עוד בפוליטיקה?
רפי שטרית האבא של ילד ממיאמי עזר לחמאס
וסבא שלך עזר לנאצים יאלה מתי את הולכת הביתה חלאה
מי זאת
צודק לא ימין לא שמאל ביבי שיחליט מהו כבר עים ימין יאללה מלחמה כוללל או שמאל אז שיהיה הסדרים כוללים