מבזקיםתאונות עבודה
בן 75 נפצע קשה במהלך עבודה עם מסור דיסק בבית בירושלים
בן 75 נפצע לפני זמן קצר (שבת) במהלך עבודה עם מסור דיסק בבית בירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים הדסה עין כרם במצב קשה עם חבלות בגפיים ובבטן.
מתנדבי צוות הצלה יחיאל בלוי וצביקי שלזינגר מוסיפים: "כשהגענו למקום הכווינו אותנו לחצר בית, שם ראינו גבר בן 75 עם חבלה קשה בבטנו ובגפיים העליונות לאחר שנפגע ממסור-דיסק במהלך עבודה. יחד עם חובשים ופארמדיקים נוספים של מד"א וצוות הצלה הענקנו לו סיוע רפואי ראשוני הכולל עצירת דימומים, קיבוע וחבישות."
![מסור דיסק ניצוץ חשמל כלי עבודה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/03/workshop-g3b9429706_640.jpg?resize=500%2C333&ssl=1)
רפואה שלמה
בשורות טובות