מבזקיםתאונות דרכים
רמת שלמה: ילד בן 3 נפצע בינוני לאחר שנפגע מאופנוע
צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו לפני זמן קצר (שבת) סיוע ראשוני לילד כבן 3 שנפגע מאופנוע בשכונת רמת שלמה בעיר.
מתנדב איחוד הצלה ד"ר שלמה גנסלר יחד עם כונני השבת מאיר ואנונו ואייזיק כ"ץ סיפרו: כשהגענו למקום נמצא ילד כבן 3 אשר לדברי עוברי אורח נפגע מאופנוע שחלף במקום. לאחר בדיקה וטיפול ראשוני בשטח פונה הילד לבית החולים להמשך טיפול במצב בינוני.
![תאונת רוכב אופנוע - ירושלים](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/10/WhatsApp-Image-2023-10-23-at-19.55.22_2d78a12a.jpg?resize=500%2C278&ssl=1)
איפה ההורים