מבזקיםתאונות דרכים
ילדה בת 4 נפצעה בינוני בתאונת דרכים סמוך למחלף דניאל
ילדה בת 4 נפצעה באורח בינוני לפני זמן קצר (שני) בתאונת דרכים שהתרחשה בכביש 1 סמוך למחלף דניאל בין מספר כלי רכב. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לילדה טיפול רפואי ופינו אותה לבית החולים שמיר-אסף הרופא עם חבלת ראש. ארבעה נוסעים נוספים נפצעו באורח קל.
פראמדיק מד"א טל פלג סיפר: "הילדה שכבה על הכביש בסמוך לרכבים כשהיא בהכרה וסובלת מחבלת ראש. הענקנו לה טיפול רפואי שכלל חבישות ובמקביל צוות נוסף העניק טיפול רפואי ל-4 פצועים נוספים שהתהלכו סמוך לרכבים. פינינו אותם לבית החולים כשמצבה של ילדה כבת 4 בינוני וארבעה פצועים במצב קל".
![מד"א דן](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/06/1e66e785-c107-43f6-bc2c-aaa21376ae7a.jpg?resize=500%2C226&ssl=1)