כ- 70 אלף מבקרים יצאו היום (שבת) אל הגנים הלאומיים ושמורות הטבע ונהנו ממזג אוויר נוח לטיולים. בין הגנים הבולטים: הגן הלאומי תל אפק, הגן הלאומי קיסריה הגן הלאומי תל אשקלון, הגן הלאומי גן השלושה ושמורת הטבע עין גדי.
הגן הלאומי תל דור. צילום: שרית פלאצי, רשות הטבע והגניםהגן הלאומי תל דור. צילום: שרית פלאצי, רשות הטבע והגניםהגן הלאומי תל דור. צילום: שרית פלאצי, רשות הטבע והגניםהגן הלאומי תל דור. צילום: שרית פלאצי, רשות הטבע והגניםמשחקים אולימפיים במדשאות המוזיאון לארכיאולוגיה בגן השלושה. צילום: דרור סיגל, רשות הטבע והגניםמשחקים אולימפיים במדשאות המוזיאון לארכיאולוגיה בגן השלושה. צילום: דרור סיגל, רשות הטבע והגניםמשחקים אולימפיים במדשאות המוזיאון לארכיאולוגיה בגן השלושה. צילום: דרור סיגל, רשות הטבע והגניםמשחקים אולימפיים במדשאות המוזיאון לארכיאולוגיה בגן השלושה. צילום: דרור סיגל, רשות הטבע והגניםגן השלושה. צילום: דניאל קרונר, רשות הטבע והגניםמפל גמלא. צילום: לימור קטן פרידמן, רשות הטבע והגניםמפל גמלא. צילום: לימור קטן פרידמן, רשות הטבע והגניםמפל גמלא. צילום: לימור קטן פרידמן, רשות הטבע והגניםהגן הלאומי אפולוניה. צילום: רן מדר, רשות הטבע והגניםהגן הלאומי אפולוניה. צילום: רן מדר, רשות הטבע והגניםעין ירקעם. צילום: רינת רוסו, רשות הטבע והגניםעין ירקעם. צילום: רינת רוסו, רשות הטבע והגניםעין ירקעם. צילום: רינת רוסו, רשות הטבע והגניםעין ירקעם. צילום: רינת רוסו, רשות הטבע והגנים