מבזקיםתאונות דרכים
רוכב קטנוע נפצע בינוני בתאונה בכביש 4
צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו לפני זמן קצר (חמישי) סיוע רפואי לרוכב קטנוע כבן 25 שנפצע בינוני בתאונה בכביש 4 בסמוך למחלף גבעת שמואל.
חילי מילר, משה מלכה ומוישי קרויזר חובשי איחוד הצלה מסרו: "מדובר בתאונה עם מעורבות קטנוע ורכב פרטי. בסיוע צוות אמבולנס של איחוד הצלה הענקנו סיוע רפואי בזירה לרוכב הקטנוע שנחבל בבטנו. לאחר מכן הוא פונה לבית החולים שיבא-תל השומר כשבשלב זה מצבו מוגדר בינוני".
![תאונה - כביש 4](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/04/dd92a6ea-6638-4b8c-aa55-91be2c907594.jpg?resize=500%2C375&ssl=1)