למרות המתיחות הביטחונית שהורגשה היטב בימים האחרונים על רקע האיומים לתקיפה איראנית, המוני הישראלים לא התרגשו וניצלו את שבת החמימה לכייף עם המשפחה. 45 אלף נופשים בילו מיום רביעי ועד היום (שבת) בחופי הכינרת השקטים, כך נמסר מחדר הבקרה של איגוד ערים כינרת.
חוף אמנון. צילום: אושרי בן דור, איגוד ערים כינרתחוף אמנון. צילום: אושרי בן דור, איגוד ערים כינרתחוף אמנון. צילום: אושרי בן דור, איגוד ערים כינרת
נכון אנשים רוצים לחיות במקום להקשיב לטמטום ההפחדות כול היום