כ- 60 אלף מבקרים יצאו אל הגנים הלאומיים ושמורות הטבע השבת ונהנו ממזג אוויר נוח לטיולים. בין האתרים הבולטים היו הגנים הלאומיים תל אפק, אפולוניה קיסריה וגן השלושה, שמורות הטבע עין גדי ועין אפק.
שמורת הטבע עין אפק. צילום: תמר עבדת, רשות הטבע והגניםשמורת הטבע עין אפק. צילום: תמר עבדת, רשות הטבע והגניםעינות צוקים. צילום: שרית פלאצי, רשות הטבע והגניםעינות צוקים. צילום: שרית פלאצי, רשות הטבע והגניםעינות צוקים. צילום: שרית פלאצי, רשות הטבע והגניםעין חניה. צילום: פיטר מטר, רשות הטבע והגנים