משפחות החטופים: כישלון בהחזרתם הוא איום קיומי על מדינת ישראל
משפחות החטופים פנו היום (ראשון) בקריאה לראש הממשלה בנימין נתניהו ושרי קבינט המלחמה: "השתמשו ביכולות הפיקוד והמדינאות שהוכחתם הלילה – גם כישלון בהחזרת החטופים הוא איום קיומי על מדינת ישראל".
עוד מסרו במטה משפחות החטופים: את הלילה ה-190 למלחמת ״חרבות ברזל״ מרבית תושבי ישראל העבירו ערים, בחרדה ודאגה פיזית ונפשית – אבל הם היו בביתם וידעו שמדינת ישראל פועלת להגן עליהם. החששות והתחושות שכולנו הרגשנו, לא מתקרבים לפחד, ליאוש, לחשש, לבדידות, לקור, לאלימות הפיזית והנפשית, לדאגה ליקירים ולחרדה הקיומית ש-133 הישראלים החטופים על ידי חמאס עוברים כבר 190 ימים ולילות.
לדברי מטה המאבק: הלילה, בזכות מידע מודיעיני מדויק, יכולות ביטחוניות גבוהות ושיתוף פעולה בינלאומי – צה״ל ומערכת הביטחון, בלמו ויירטו את המתקפה האווירית החריפה בתולדות ישראל והבטיחו את שלום המדינה ואזרחיה. כל אלו נעדרו ב-7/10, והם שהובילו לתפיסתם, חטיפתם ורציחתם של ישראלים רבים.
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
במטה המשפחות מדגישים כי לאחר 191 ימים של לחימה בלתי פוסקת, אובדן, פחד וחוסר וודאות – אזרחי ישראל זקוקים לשיקום והחזרת תחושת הביטחון ובשביל כך נדרש יותר מיירוט טילים! נדרש להשיב את כל 133 החטופים, זה אפשרי וזה הכרחי, עכשיו.
![צעדת משפחות החטופים](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/03/WhatsApp-Video-2024-03-02-at-17.12.37-002.jpg?resize=500%2C283&ssl=1)