מבזקיםתאונות דרכים
כפר חסידים: הולכת רגל בת 26 נפגעה מרכב – מצבה קשה
הולכת רגל בת 26 נפצעה באורח קשה לפני זמן קצר (שני) לאחר שנפגעה מרכב סמוך לבית הכנסת במושב כפר חסידים במועצה האזורית זבולון. בנה בן ה – 7 שהיה עימה נפצע באורח קל. השניים טופלו במקום על ידי צוותים של מד"א ואיחוד הצלה ופונו לאחר מכן לבית החולים רמב"ם בחיפה.
חיים אטיה חובש איחוד הצלה סיפר: "מדובר באם ובנה, הולכי רגל, שנפגעו מרכב. הענקנו להם סיוע רפואי ראשוני בזירת התאונה ולאחר מכן הם פונו לבית החולים רמב"ם בחיפה כשהאם במצב קשה ובנה במצב קל".
![אלימות - רמת גן -](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/03/WhatsApp-Image-2024-03-26-at-12.55.03.jpeg?resize=492%2C500&ssl=1)